| xSoulOfLight a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu
Este unu la mine in lista care mi-a dat flood la pc si numai mi-a mers pcu...
Cum fac sa numai imi de-a ala flood? Un program ceva tongue
Scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din lista de ce anume? Lista de Yahoo Mess? E important sa zici ce fel de lista, daca este cea de Yahoo Mess atunci poti sa iti setezi messengerul astfel incat sa nu primeasca mesaje decat de la persoanele din lista de mess, pentru aceasta solutie te vei duce pe google ca sa vezi cum il setezi pentru ca mie imi e lene sa mai explic, in plus de asta pentru alte tipuri de flood exista niste programe numite firewall si de care lumea stie, dar nu stie la ce folosesc, mai sunt anumiti antivirusi care au firewall pentru toate tipurile de aplicatii, de exemplu avast monitorizaeaza YM, P2P, si asa mai departe, ce as vrea sa mai zic e ca ai un scris absolut infect si ca, cel care te-a floodat probabil de aia a facut-o, ca l-a deranjat felul in care scrii happy

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ignore acelei persoane, si gata!

| xSoulOfLight explică:

Am incercat, dar tot imi poate da... crying