| Andreiu68 a întrebat:

Ajutor! Acum 3 saptamani am fost in club cu un prieten, iubita acestuia si sora ei (sa ii spunem Ana). Ca sa ajungem la acel club trebuia sa mergem cu masina cam 20 min, fiind in afara localitatii. Eram in masina, eu cu Ana stateam in spate, iar prietenul meu in fata cu iubita lui.La prima vedere fata mi s-a parut wow,chiar daca nu am schitat o vorba cu ea,in masina vorbeam toti,mai faceam o gluma, mai radeau fetele, dar ca eu mai timid din fire nu am vorbit cu acele fete.
Pana la club eu cu Ana nu am scos nici un cuvand unul catre celalalt, doar am facut cunostinta atat. Dimineata pe la 4 dupa ce am plecat de la club am mers undeva si am mancat ( i-am platit consumatia Anei si pe a mea), am mancat, dupa care ne-am urcat in masina ca sa ducem fetele acasa. Cam 30 de min mers cu masina.Stand in spate,Ana la un momentdat se pune cu capul pe umarul meu, eu ii pun mana pe picior,iar ea pune mana peste a mea,ca pe urma sa ma tine de mana. Dupa ceva timp se rezema cu capul pe pieptul meu, si tot de mana ma tinea, iar eu cu cealalta mana eram dupa gatul ei si ma jucam cu parul sau. Cand am ajuns la scara de bloc a fetelor, Ana i-a spus sorei sale,, ca sa mai stam 5 min ca mai vrea sa stea cu mine". Dupa inca 5 min, prietenul meu se saruta cu iubita lui de ramas bun,iar eu stateam si ma uitam in gol, si la un moment dat Ana imi spune hai sa te iau in brate, ma ea in brate si dupa ma saruta si imi spune ca sa vedem maine. Normal ca am ramas surprins de la acel sarut, nu ma asteptam si peste 2 zile i-am spus prietenului meu ca sa imi dea Facebook-ul Anei sa vorbesc cu ea. Din acea seara eu cu Ana nu ne-am mai vazut sau vorbit. Am obtinut Facebook-ul, i-am dat cerere dar nu mi-a acceptat-o nici pana in momentul acesta.Nu ca nu este activa, am vazut ca a postat o poza, dar ca nu mi-a acceptat cererea. In club cand am fost acolo ne mai asteptau inca 5 prieteni de-a nostri si peste 2-3 zile vad pe Facebook ca toti acei prieteni s-au imprietenit cu Ana. Nu stiu ce sa fac adica mie chiar mi-a placut de aceasta fata la prima vedere si vreau o relatie, dar vad ca nu se poate. As incerca orice ca sa dau de ea, dar nu cred ca mai are rost. Ce parere aveti despre aceasta fata cat si despre ce sa fac? Fata aceasta lucreazaa o cafenea din oras, as putea sa ma duc odata pe acolo la o cafea, dar nustiu..Am 19 ani, iar fata 18.

3 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Probabil e genul care saruta doar de plictiseala. Sunt si tipe de genul. Dar stai calm. Nu e nimic grav

Răspuns utilizator avertizat
| IonutP22 a răspuns:

Du-te chiar si de mai multe ori si dupa felul ei de a te primi iti vei da seama ce asteptari are si ea de la tine. Merita incercat. Succes!