| CinevaPeInternet a întrebat:

Ajutor lume. Am 17 ani. Am jurat ca nu o sa mai iubesc din nou dar am cunoscut cineva pe internet care a reaprins ceva in mine. De fiecare data cand vorbesc cu ea sunt fericit. Vreau sa mentionez ca am cunoscut multe fete dar nici una dintre ele nu a reusit sa ma faca sa simt nimic pentru ele in afara de dorinta sexuala. Aceasta fata pe de alta parte, imi place atat de mult de ea in cat nu doresc nimic sexual de la ea (nu stiu daca are sens insa asta simt). Daca cineva stie ce se intampla cu mine asi dori sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Incepi sa te indragostesti de persoana si carecterul ei, nu doar de corpul ei.
Foarte bine, continua sa intretii acxesta relatie.

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă ești interesat în viitorul apropiat de căsătorie și dacă și ea e deschisa la idee are rost sa continuui, încearcă sa te și întâlnești cu ea, altfel e pierdere de vreme, cineva va suferi aiurea, poți sa îți închipui lucruri ireale sau sa fiți foarte dezamăgiți dacă ați investit multă energie sentimentala dar după prima întâlnire careva vrea sa renunte.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, cand iubesti cu adevarat pe cineva nu-i poti impune nimic, dimpotriva, o astepti o vesnicie pana decide ea ca-i pregatita si-ti ofera singura.