| Kitty999 a întrebat:

Ajutor va roG. Ce cadOu imi propune-ti pentru ziua indragostitilor? va rog. dau funda, ceva romantic, interesant

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 Vezi ca daca vrei sa comanzi ceva on line trebuie sa te grabesti, altfel ajunge de Dragobete nu de Sf.Valentin.

| sebibv a răspuns:

Dupa parea mea ceva facut de tine si un buchet de trandafiri sau un tricou cu o poza de a ta sau cu voi. Acum depinde si de tine. Asta e sfatu meubig grin