| vanpersie a întrebat:

Care ar fi cel mai romantic loc unde sa petreci ziua Indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Oriunde unde sa nu ne mai deranjeze nimeni si sa fiu doar eu cu el:X

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Dimineata sa faceti o plimbare cu barca, dupamiaza sa mergenti la spa, seara sa luati cina intr-un restaurant si noaptrea sa faceti dragoste la lumina lumanarilor, cu muzica, sampanie, capsuni si frisca.
pentru mine nu conteaza locul atat timp cat nu exista telefoane si nici cunoscuti.
o alta idee ar fi sa petreceti o zi romantica la munte, intr-o cabana sau chair hotel.

| adi4ever a răspuns:

Pe frigiderlaughing

| Corinne a răspuns:

De Ziua Indragostitilor eu impreuna cu prietenul meu vom fii la munte.Deci eu consider ca nu conteaza locul in care petreci acea zi important este sa-l faca fiecare dintre parteneri sau doar unu (din caz ca face parte din surpriza) ca acel moment sa fie chiar romantic si de neuitat.
Este romantic sa petreci acea zi doar voi 2 in aproape orice loc atata timp cat exista niste lumanari si pe langa asta multa frisca, ciocolata, sampanie capsuni si altele.

| alinuta113 a răspuns:

Intr-un local, doar voi doi! sau chiar si acasa e bine amenajezi camera cu lunimari o faci romantic! sau mai poti sa o petreci si in molldova tot e frumos! vezi depinde de buzunar

| emasweetgirl a răspuns:

Paris:X

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ptr mine ar fi in stainatate la New York sau nu conteaza in ce tara, conteaza sa fim ama2 sa ne iubim si sa fim fericiti unul in compania celuilalt.

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

In baia scolii rolling on the floor
(nu va ganditzi ca am facut prostiee happy )
numa am vb :*restul lucruri intimee laughing