| Andreiu68 a întrebat:

Ajutor va rog urgent! Am intretinut relatii intime cu iubita mea neprotejat, am facut doar anal, ea fiind virgina si nu a vrut inca. Facand anal eu mi-am dat drumul in ea. Pe data de 21 s-a intamplat asta, iar ea spune ca stopul ii vine normal pe 28, azi fiind 31 nu i-a venit inca. Ea este ingrijorata ca poate sa ramana insarcinata ca mi-am dat drumul in ea si poate cumva a cazut niste sperma pe vagin, dar bag mana in foc ca nu a cazut. Eu i-am explicat ca menstruatia asta mai intarzie si ea, este ceva neregulat nu vine la timp, dar nu intelege, plange de 2 zile continuu ca crede ca e gravida, nu are nici un simptom pana acum, doar ca pe 28 ii vine de obicei si pana acum nu i-a venit. Sfaturi ceva va rog! Ma sperie si pe mine asta

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sper ca e constienta ca exista teste de sarcina.
Nu stiu cum de nu a incercat sa faca unul ca sa vada rezultatul.
Plus, ca daca ai facut anal e absolut imposibil sa ramana insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți răspund tot eu care ți-am mai răspuns la aceiași întrebare - nu are cum să rămână gravidă. Și spune-i să nu mai plângă.

| Andreiu68 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos! Sunt disperat si eu putin, parca a bagat si in mine spaima asta, am sa ii spun ea nu stie multe despre ciclu si menstruatie fiindca are 17ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreiu68):

Dacă ai făcut anal cu ea și ți-ai dat drumul în fundulețul ei nu are nimic. Și eu am făcut asta și de multe ori chiar dacă era dureros pentru ele.

| Negoiu a răspuns:

"Scapă" de ea cât mai repede, doar nu vrei să "ții la ușă" așa ceva! Bleahh!