| MarianaCristi a întrebat:

Ajutorr!
Acum 7 luni am facut sex neprotejat. Mi-a venit menstruatia normal si acum trebuia sa-mi vina pe 15. Mi-a intarziat 16 zile! Ce ma fac? Sa fiu insarcinata? M-a doare burta asa cum mi-ar veni dar nu-mi vine.Va rog ajutati-ma, sa fiu insarcinata? :-s fundita va rog un raspuns

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa un test de sarcina si daca arata ca nu esti insarcinata inseamna ca sunt dereglari hormonale ai ciclul doar iti intarzie dar va aparea

| foxi a răspuns:

Fa un test...nu da in boabe..pe aici!

| Criiistinutsa a răspuns:

Nu cred.happy Doar daca nu cumva ai mai facut sex de acum 7 luni. De ce nu te protejezi?

| trololololol a răspuns:

Eşti doar grasă. e ok.

| MarianaCristi explică (pentru trololololol):

De unde stii? (trololololol )

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Dupa atata timp ar fi trebuit sa se vada

| andryandreea a răspuns:

Depinde cand ai facut sex neprotejat ultima oara. O sarcina se vede abia dupa 3 luni si jumatate, dar cel mai sigur fa un test de sarcina si atunci vei stii 100%

| MissDLove a răspuns:

Dupa 7 luni?laughing Nu serios? Hai sa o luam un pic logiclaughing Daca ai facut sex neprotejat acum 7 luni. sh sunt 9 luni de sarcina?laughing Tu ce crezi?