| laryssa93 a întrebat:

Ajutorr!

Se apropie majoratul iubitului meu! Si nu stiu ce cadou sa'i facc!

Vreau sa ii iau ceva original! El este fotbalist adora sportul!

Pleasee baieti ajutorrr ...si fetele!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Original? I-ai haine de piele, pantaloni, geaka si sapca de piele neagra. E original si o sa-l curteze si Naomuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de acelasi raspunscryingcryingcrying, la fel fotbalistlaughinglaughing. Poate ne ajuta cineva si pe noi....ca sa nu mai pun odata intrebarea astalaughing.

La multi ani :*:*pentru el`hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. iubitul meu tot e fotbalist si se aproprie ziua lui de nastere si inca n-am nici o idee... ajutooorrrrrrrrrrrrrr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu este tot fotnalist laughing se apropie ziua lui de nastere. si vreau sa ii iau ceva special. dar care sa il incante sis a ii placa mult. chiar nu am idei... thinking daca aveti posibilitatea, ajutati-ma.astept raspunsurile voastre :*