| laryssa93 a întrebat:

As avea o intrebare pentru baieti dar si fete!

sa incep: in curand va fi majoratul iubitului meu! as vrea sa ii fac un cadou original dar nu am ideei sad...

el e footbalist si ii place mult sportul!

as vrea sa imi dati cateva ideei geniale pentru cadou!

baieti voi ce ati dorii sa primiti la majoratul vostru de la iubita voastra? kiss

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca zici ca'i place fotbalul poti sa'i faci un tricou personalizat:pe spate sa scrie numele lui si un numar(de ex data din care sunteti impreuna) si in fata sa fie ceva amuzant cu ceva care ii place lui...si pe langa asta ii poti lua o bratara sau un lantisor de argint si sa'l ascunzi intr'o cutiuta facuta cu manuta ta din origami (http://www.origami-club.com/en/)...si o poza cu voi doi pusa intr'o rama....sau daca sunteti de mult timp impreuna atunci fa'i un album cu voi :)

5 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

O masina...nu conteaza ce marca, ca doar e degeabarolling on the floor

| rebelutza4u a răspuns:

Ceva personalizat cu voi 2... O cana cu poza voastra, tricou cu poza voastra si echipa lui preferata... O sa fie inkntat!

| andreimicutu a răspuns:

Pai cred ca ideea cu acea cutie origami este foarte inteligenta eu fac origami cam de 3 ani si crede-ma pe cuvant e de efect.Si ai mai putea sa ii cumperi un tricou imprimat cu numele tau sau eventual o bratara cu initiala ta.

| onofrei89 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un streapteasebig grin, eu asta mi-as dori.Si ai putea fi eu stiu o majoreta poatewinkingBafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comandai un tort in foma de teren de fotbal cu o mince si poti pune lumanarile ca niste jucatoriibig grin