| Anabelllll a întrebat:

Ajutorrrrr! De ce testează bărbații femeile?

Răspuns Câştigător
| FanulMeu a răspuns:

Cel mai probabil din frica de a fi inselati, barbati mai testeaza femeile si din urmatoarele motive
1 ) au avut o viata de familie complicata unul dintre parinti insela
2 ) vrea sa treaca la pasul urmator si vrea sa fie sigur ca esti aleasa
3) a fost tradat in dragoste
4) ii dai motive sa creada ca il inseli

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca fiecare scoate un zgomot diferit cand le testeaza

| RAY a răspuns:

Din frica ca le inseala,nu vad nimic gresit in asta,mai bine previ dezamagirea din timp nu? dar sa nu fi paranoic,daca nu ai incredere in ea las-o in pace simplu,eu personal o mai testam si ea pe mine,atata ne tastam pana am descoperit ca ne descoperam prea usor,apoi fara sa o testez am vazut cat de ipocrita e, daca cunosti natura umana nu mai poti fi dezamagit de nimeni parerea mea, ca nu ai motive sa crezi in cineva, toti suntem la fel difera doar modul prin care suntem ipocriti, mastile difera atat

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Ori pentru că sunt fraieri, ori pentru că au fost trădați, ori ca să își alimenteze orgoliul.