| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce au femeile si n-au barbatii?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ipocrizia

| Mayhem666 a răspuns:

Multe, la fel si viceversa!

| Florentina9210 a răspuns:

Ei, si tu acum. Creier! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum am mai zis-o, sunt destui natangi si de gen masculin si de gen feminin, nu mi-e rusine cu niciun gen...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai femeile sunt mult mai diferite decat barbatii.
Ele sunt mai pretentioase,mai, mai agitate, mai superstitioase, mai neincrezatoare, mai copilaroase decat baietii/barbatii.
Cine le poate intelege? fetele sunt ca o enigma pentru mine parca ar avea o personalitate dubla.

| Sociopat a răspuns:

Intoleranta la alcool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celulita.

| n1445 a răspuns:

As spune sani, dar unii barbati au sani mai mari decat unele femei laughing asa ca zic vagin.

| Drimmero a răspuns (pentru n1445):

Bwhahahahaha
Femeile au vagin, barbatii nu, dar uite ca se gasesc si femei cu penis, niste specimene pe cale de disparitie si unele extrem de retardate! E adevarat ca sunt unii barbati mai mari decat unele femei in piept.

| n1445 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma refeream la barbatii cu cateva zeci de kg in plus la bord tongue laughing

| Drimmero a răspuns (pentru n1445):

Pai da, de aia zic si eu.

| Xaya a răspuns:

Lucruri, organe, posibilitate de nastere

| Biu009 a răspuns:

Tot. laughing

| UzOm a răspuns (pentru Biu009):

Opa, avem o feministă pusă pe treabă!

| HDReady a răspuns:

Fite laughing

| TURB0X a răspuns (pentru HDReady):

Exact.

| HDReady a răspuns (pentru TURB0X):

Multumesc pentru sustinere! big grin