| BOyBoYbOY a întrebat:

Am 11 ani. E normal sa nu pot trage pielea pe pe penis? Cum se trateaza ca mi-a spus mami sa fac ceva exercitii!

PS.Nu cred ca stie ce vorbeste, dar totusi e corect?

PS. Daca stiti alte cai de a ma vindeca spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Nu e normal ca la 11 ani sa nu poti trage piele dp penis dar bine zice mama ta fa niste exercitii cu timpul va veni de la siner adica intr-un cuvant belesteolaughing)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai fimoza si trebuie sa te operezi.

| RANGE a răspuns:

Pai daca rupi ata p.lii cu ce mai tai mamaliga==)

| seby15 a răspuns:

Ma eu am 13 ani si stiu ca trebuie mereu sa o belesti de vreo 2-3 ori...nu sa o freci
doar scoti capul...caci cand o sa fii mare nu o sa mai poti sa faci asta
deci fa excertii

| BOyBoYbOY explică:

Cred ca e fimoza ca in capatul penisului an ceva piele adunata.Nu se poate trata fara operatie? big grin

| BOyBoYbOY explică:

Cred ca e fimoza ca in capatul penisului am niste piele adunata.Cum se trateaza, dar fara operatie? big grin

| anaswetty a răspuns:

Ma copile tu esti prost? sau te faci tu intrebari din astea pui?laughinglaughinglaughing doamne fereste-ma...