| alex_6829 a întrebat:

Am 12 ani si nu ejaculez cat timp trebuie sa ma masturbez ca sa ejaculez

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Eu la 12 ani imi scriam numele pe pereti din sperma...

... oh wait...

30 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce vrei sa ejaculezi? ti se schimba viata cu ceva?

Prima ejaculare vine intre 10-11 si 16-17 ani, indiferent daca te masturbezi sau nu.happy Iti poti face probleme daca vei atinge 17 ani si nu ejaculezi. Deocamdata, la ce iti foloseste?

| Rukhsandra a răspuns:

Fratee ai 12 ani? Pune mana pe carte...nu pe altcevawinking
Si mai vorbim pe la 4-5 ani? ok?

| lplostonyou a răspuns:

La 12 ani inca nu produce organismul tau sperma, cam de pe la 13-14 ani, cand te vei trezi intr-o dimineata cu pijamaua uda, atunci vei stii ca ai deja spermahappy

| zeeeeeex a răspuns:

Uite fi atent ca e o situatie destul de complicata... Te trezesti dimineata pe la 4, trebuie sa fie neaparat inainte de rasarit, apoi te duci in bucatarie si te intinzi pe masa si incepi pana ce se trezesc ai tai sa isi bea cafeaua, dar nu cumva sa te opresti cand intra in bucatarie ca asa n-o sa mai ejaculezi niciodata si uite cu mult noroc le oferi cu sudoarea fruntii o fericire deosebita. Vezi de scoala fratioarehee hee iti recomand sa o mai folosesti macar vreo 4 ani doar sa te pisi. Noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| blue-star a răspuns:

Mai asteapta sa mai cresti!laughing Auzi, posteaza intrebarea asta peste 5-6 ani si mai vb atunci.

| Gosh. a răspuns:

Mai...nu e vremea pentru chestiile astea...

| Instinkt a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? Are un rost? Ce priertenii tai au facut sex cu mana lor si tu nu inca?

| Dobitoc a răspuns:

Probabil inca nu ai sperma sau nu te exciti suficient.

| Opt1k a răspuns:

Nu esti inca format la 12 ani... poate ai sa vezi ca mai tarziu vei avea erectii!

| AnnUshcA a răspuns:

Bai copile vezi-ti de copilarie si de scoala ca is tare frumoase nu stiu cine naiba ti-o mai bagat in cap asta eu cred ca ar mai trebui a ta sati mai taie netu sa nu te mai uiti la tampenii

| Cumătru de la Galați a răspuns:

60 de minute, adică o oră, 3600 de secunde.

| Mia a răspuns:

Ai 12 ani...Asta iti raspunde la intrebare?

| sufletranit_5626 a răspuns:

Draku numai la maasturbare si sperma va sta gandul ...copii de 12 ani care ak se joaca cu masinile...vai de capul vostru ce generatii proaste!

Răspuns utilizator avertizat
| EleNa_7853 a răspuns:

Hmmmmm ce intebari pun pustii de 12 ani... nu ajaculezi ma ca inca nu ai ajuns la PUBERTATE

| Cristina_7964 a răspuns:

La 12 ani cred ca ar trebui sa faci alte lucruri, mai ai de crescut

| florin95 a răspuns:

Trebuie sa te masturbezi maxim 5 ani continuu

ai 12 ani abia ti-a iesit un par pubian.sa nu ne spui mai tarziu ca vrei sa ai si copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai masturbeazate 2-4 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distrusi mai sunteti unii dintre voilaughingce sa ejaculezi la 12 ani, urina?laughinglasa filmele porno si treci la naruto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te naibii si te joaca cu masinutele! Traieste-ti copilaria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te naibii si te joaca cu masinutele!Traieste-ti copilaria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani masezi degeaba cabanosul, n-ai ce sa scoti bun de-acolo. In plus, la ce-ti trebuie sarlota daca n-ai savarina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 si n-am ejaculat niciodata si nu vad care i problema

| thedistroyer a răspuns:

1.cu ce tiar schimba viata? ca sa te dai mare? 2. daca o sa te trezesti dimineata cu pijamaua uda atunci inseamna ca o sa aibig grin oricum lasa prostiile!

| srg2009 a răspuns:

Hmm pai trebuie sa te freci in jur. de 1 luna doua apropo zi lu maicata sa-ti aduca si mancare. si o olita. 1 luna nu cred ca rezisti fara.

| ANNA_2327 a răspuns:

Mai putica... du-te ma si ia abecedaru' ala... nu te mai gandi tu la din astea rolling on the floorlaughing) have funwinking

| alex_6829 explică:

Wa florin ai dreptatea as vrea si copiii da sa fete (sa fie fata ca sa fete)

| Luci_Emanuel_2000 a răspuns:

Eu la 12 ani mă duceam afară cu prieteni mă prichindelule