| livebeter a întrebat:

Am 13 ani. diseara am intalnire cu prietena. e posibl sa fac sex pentru prima oara si nu stiu ce sa fac ca mi-e rusine sa cumpar prezervative! ps. mie si frica de taso daca afla!

10 răspunsuri:
| Bellinda99 a răspuns:

Pai...totusi ai 13 ani. ii prea devreme sa faci sex..eu te-as sfatui sa nu risti..mai bine iesi cu prietena ta in oras.la o pizza, la o plimbare.Si mai ales ii periculos si pentru prietena ta..ca daca nu folosesti prezervativ..ai putea so lasi insarcinata...si atunci o so incurci rau.

| SadWord a răspuns:

Hai lasa-ne cu vrajeala ta de 2 bani.winking

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca ti-e rusine nu o sa faci nimic disearabig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca as fi tasu si te-as prinde tias rupe gatu cu siguranta... of of

| DyaLove a răspuns:

Ai 13 ani eu zic sa nu te grabesti. Puteti iesi undeva in oras.

| Valentinné a răspuns:

Este mult mult prea devreme! Plus ca si prietena ta are probabil o varsta cuprinsa intre 12-14 ani, si este foarte devreme pentru ea.Pentru tine ca baiat nu este o tragedie sa. ti incepi viata sexuala devreme, insa pentru ea ca fata este un lucru destulde grav, peste ani poate face cancer de col uterin, pentru ca nu este deloc dezvoltata! Cat despre tine, e normal sa. ti fie rusine, ai de abia 13 ani. La varsta asta sunt o gramada de lucruri frumoase de facut, traieste. ti copilaria, si nu o strica prin astfel de momente precum sexul. Uitati.va la un film, ascultati muzica, plimbati.va, radeti, glumiti, incercati sa faceti impreuna tot ceea ce va place. Cand vei mai creste, gen 17-18 ani, vei vedea actul sexual din alta perspectiva. Arata. i prietenei tale ca o iubesti si fara a se culca cu tine, si ca o apreciezi asa cum este! Take care!

| Liviucu a răspuns (pentru Valentinné):

Frumos spus. Felicitari!

| Valentinné a răspuns (pentru Liviucu):

Multumesc din suflet :*

| Lonely13 a răspuns:

Esti retardatrolling on the floor

| Lali67 a răspuns:

La 13 ani mai bine iti vezi de scoala laughing Ai timp destul pentru fete, nu trebuie sa va grabiti. Fundaa? puppy dog eyes