| intrebare97 a întrebat:

Am 13 ani si intr. o seara am avut un vis ciudat cum ca raman impotent si m.am speriat ingrozitor, va dati seama, la 13 ani, iar cand m.am trezit nu mi se mai scula... m.am panicat si nu am dormit toata noaptea...nu am zis la nimeni deocamdata va implorr spuneti-mi ca nu sunt impotent! pur si simplu nu vrea sa se incordeze, sa se scoale cand de obicei sta mereu sculata

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti impotent, esti doar obsedat de sex la o varsta la care acest lucru e anormal. E perfect anormal ca un copil de 13 ani sa aiba probleme de erectie, fiindca nu are nivelul necesar de hormoni pentru a mentine o erectie. O sa cresti si asta o sa se regleze, Insa psihicul tau are ceva probleme care probabil se vor agrava cu varsta, asa ca iti recomand sa consulti un psiholog.

| thereforyou a răspuns:

@MrCoas de pe ce planeta ai cazut idiotule?
Paranoia ta declanseaza tot @intrebare97, toate astea se intampla din cauza psihicului tau, ti-a intrat asta in cap. Nu ai nimic, esti bine, nu mai asculta de imbecili precum MrCoas.

| thereforyou a răspuns:

Vai MrCoas cu orice spui, imi demonstrezi ca aveam dreptate cand te-am facut idiot si imbecil, ba mai mult, imi demonstrezi ca esti si agramat, analfabet si ca habar nu ai nimic despre realitate. In al 2-lea rand nu am inteles nimic din ce ai scris, de exemplu ce inseamna " shificu"?

| ionela22 a răspuns:

Vise de noapte ca sa ramai trebuie sa se intample ceva nu ramai de la un vis. Stai linistit probabil nu se mai scoala ca esti tu stresat

| tzintzi a răspuns:

Hai frate...nu cred in asa ceva
Daca inainte de vis aveai erectii, este imposibil sa fi impotent, dar daca vezi ca, continua sa fie asa consulta un medic.

| Herp a răspuns:

Hmmm stai linistit nu e nimic grav. Nu esti impotent. E Autosugestie. Din cauza ca te-ai panicat, acum ai impresia ca e adevarat.happy

| MrCoasAlex a răspuns:

Frate cunosc si eu un prieten care tot asa a avut un vis in care era ipotent

a fost la medic si a zis docturul ca este ipotent
acum el ma suna sa mergem la niste fete ca face el cinste
ma duc cu el
intra el primul eu il astept cand il vad iese speriat din camera, se uita la mine ( eu nu stiam ca a ramas ipotent) si imi spune '' uite ia bani si du-te la farmacie si spune-i farmacistei sa-ti dea 1 pastila de VIAGRA dai 3-4 mil (300-400 lei)

eu cred ca ai ramas si tu ipotent
n-ai ce face asta e ai ramas ipotent
numai daca visezi ca faci sex si co o ai piatra daca nue piatra
nu mai ai ce face

| MrCoasAlex a răspuns:

@thereforyou nu ai dreptate stii de ce? sub shificu nostru noi in fie care noapte noi murim stiai? uita te si tu pe discovery sau cauta pe google documentare si mai ales informeazate ba retardatule

| MrCoasAlex a răspuns:

Informeazate inainte dea posta