| smsamif a întrebat:

Am 14 ani. cazul meu suna asa: imi place de o fata de 12 ani si i-am dat niste eclere(prajituri) si a cam rosit... ea si -a dat seama demult timp ca mi place de ea si a aflat si de la colegi. e cam inchisa si nu prea vb dar din comportamentul colegelor ei pare ca ma chiar place- adica atunci cand sunt in grup colegele ei ii spun : VEZI CA E IN SPATELE NOSTRU! colegele ei ma cam baga in seama.am intrebat-o daca vrea sa mi fie prietena din prima! a spus tare nehoatarata asa: am prieten. poate altadata. imi pare rau. apoi dupa ce m-am mai apropiat de prietena ei cea mai buna imi spune asa: nu are prieten ci doar ii place de un vecin. (o alta mare minciuna.) acum ce sa fac sa mai insist? oare ma place din comportamentul colegelor ei si al ei?(cand ma vede se uita in jos cand trec pe langa ea se uita in jos)

Răspuns Câştigător
| levi_9805 a răspuns:

Bah frate eu am tot 14 ani si iti spunca fetele sunt niste curve...nu iau nimic in serios asa ca nu-ti mai bate cu eclere sau ce au scris mai sus tu vezi de cartea ta mai bine lasa fetele in pace fiindca in viata o sa iti apara mai multe okazii din astea (daca face figuri cum ai scris mai sus inseamna ca ii cam place de uh.)dar asculta la mine eu eram in aceeasi situatie dupa care am lasat-o mai moale si ea singura a venit la mine stai linistit multa bafta gagicarule

funda?

5 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Aoleu levi ce faci aici?

''si iti spun ca fetele sunt niste curve''

Ce ai ma cu fetele?

glm

asa

Mai insista si tu putin poate e prea timida.:p

Succes!

| Anonim_7591 a răspuns:

Poate te place. Dar nu cred ca ai procedat bine intreband-o din prima daca vrea sa fie cu tine. Pana la urma nu va prea cunosteati si poate s-a speriat un pic sau s-a rusinat. Si nu cred ca ar trebui sa insisi prea mult ca o plictisesti. Acordai atentie si vorbeste cu ea[ca amici] incearca sa afli ce ii place cum e ea cu adevarat:*
MULT SUCCEShappy
fundita?batting eyelashes

| dede070707 a răspuns:

Eclere. alea alea smug rolling on the floor

| Gândac a răspuns:

Chiar cred că ar trebui să mai insişti, altfel o să îi dai impresia că nu ţi-a plăcut de fapt de ea.Mai încercă odată, de două ori, dacă într-adevăr nu vrea. las-o. Cei drept e şi cam mică...
Încearcă să te apropii de prietena ei cea mai bună, sau mă rog de una din prietenele ei şi află dacă îi place şi ei de tine. Dacă da, încercă şi să nu o mai iei direct cu"vrei să fii prietena mea?". Crei id-ul, vorbeşte cu ea la şcoală, află ce-i place, etc.
Baftă!

| Nimeni1996 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floormda... e clar. te place!