| smsamif a întrebat:

Am 14 ani. fata de care mi place are 12 ani si da semne ca poate ma place(i-am dat 4 minieclere si a cam rosit*)apoi cand ma vede se uita in jos cand trec pe langa ea se uita in jos. cand vreau sa vb cu ea toate fetele care sunt langa ea o iau la fuga.chiar ieri cand am iesit de scl era cu prietenele ei si m-au vazut. eu eram cu un coleg. apoi una sau doua ii spun tare distrate ca sunt in spatele lor si o ia in fata parca grabita... fata nu e prea deschisa si cand o intreb ceva raspunde parca cu jumatate de gura... dar cu sor'mea vorbeste de obicei (in nici un caz nu o sa vb cu ea despre mine!) ce sa insemne asta? ma place? cand am intrebat-o daca vrea sa mi fie prietena a spus ca are prieten (o minciuna mare; din cate am auzit de la prietena ei cea mai buna ei, ii place de un vecin. si asta am verificat dar nu are niciun vecin. altii spun ca nu are) SA mai insist la ea? sa ma placa si sa nu recunoasca? sau sa fiu cat de indraznet pot? de exemplu sa i pun mana pe spate si sa o intreb ce face? SAU NU MA place si nu vrea sa vb cu mine? sper ca nu ** dar daca e asa nu am ce sa fac

8 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

4 minieclere? waw!

| Comoaracasei a răspuns:

Salut,
Din marea majoritate a spuselor tale, ar parea ca ei ii place de tine, dar faptul ca ti-a refuzat pretenia nu stiu ce sa spun. Poate intr-adevar e cu cineva...
Oricum, nu o lasa moarta, fii mai indraznet si vezi ce se intampla, nu ai ce sa pierzi! Macar stii si tu clar cum sta treaba!
Bafta!

| IoanaAndrei a răspuns:

4 minieclere? gaseste una mai putin risipitoare. pe de alta parte, fii mai indraznet.

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Pai te placehappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca no te place, e innebunita dupa tine, cred ca viseaza la tine... da fi mai indraznetz.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 minieclere laughing)))))) poate vroia altceva laughing)

| Aero_7920 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...parca e mai mica decat tine si e intr-o clasa mai mica, poate sar rade si prieteni tai de tine.nu stiu eu zic ca daca chiar nu vrei o prietena de varsta ta sa mergi si sa faci ce iti sspune instinctu... o intrebi daca nu stiu vine maine in parc, la film etcwinking spec ca ti-am fost de ajutor
O zi buna

| BaIaTuFiTToSS a răspuns:

Nu o mai pune in seama si uitate atunci daca mai se ascunde de tine big grin...