| jokerX a întrebat:

Am 14 ani si am avut primul contact sexual acum vreo 2 luni dar tot 14 ani avem este bine ca mi-am inceput viata sexuala la varsta asta? acum fac sex cam de 3 ori pe saptamana cu prietena mea! Iar primul contact sexual l-am avut cu o fata cu 2 ani mai mare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să te întrebi tu pe tine prima dată. Nu e nici-o greşeală mare, dar tot este greşeală. Dacă o laşi gravidă, o să ai probleme mari, şi app., nu mai fă de 3 ori pe săptămână, fă doar cel putin de 3 ori pe lună.

13 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Tu ce crezi? Ar fi trebuit să-ți pui întrebarea asta înainte...dar, ce pot să mai zic, sunteți inconștienți.
Și crezi că dacă ne spui că ai avut primul contact sexual cu una mai mare decât tine, noi te vom admira sau ce? Crezi că e atât de important? O fi mai mare, dar sunteți de aceeași minte.
Orice aș mai spune acum e deprisos, sunteți jalnici. Măcar nu uitați să vă protejați.

| ale23 a răspuns:

Nu

| unarab40 a răspuns:

La 24 de ani ai sa iei un premiu asa. tine te tare baiete.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este bine!

Trebuia să mai AŞTEPŢI până la 17-18 anişori!

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Aia cu siguranță este foarte, foarte, foarte proastă... dobitoacă. Și actuala la fel.
Ce să mai, ești bărbat!

| shadow222 a răspuns (pentru h3r):

Bun raspuns laughing, ce au ajuns copii din ziua de azi...

| h3r a răspuns (pentru shadow222):

Într-adevăr...

| Felys a răspuns:

Precoce mai esti,macar aveti grija sa va protejati calumea, ca nu e cazul sa lasi fata insarcinata, nu cred ca e chiar bine pentru organismul vostru ce faceti dar indiferent ce ar spune lumea voi nu o sa va mai opriti acum, asa ca singurul sfat pe care e cazul sa il ascultati este sa nu cumva sa faceti neprotejat, in rest... distrati-va

| HaLoGeNNN a răspuns:

Esti nebun, fa asta la minim 16 ani.

| KMaddieK a răspuns:

NU.

| Deyutza1039 a răspuns:

Wow! Zbierau hormonii in tine copilas?

| Raul5765578 a răspuns:

Nu nu este bine trebuia sa mai astepti 2-3 ani

| xXDanXx a răspuns:

E prea devreme.