| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani iar cand penisul meu se afla in sarea de fleasca tegumentul care il acopera se retrage complet dar cand penisul se afla in starea de erectie tegumentul se retrage partial
Este din vina pubertatii sau am o problema?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar alte intrebări chiar nu m ai sunt pe acest site? Că ajungi să i ti fie scîrbă de atitea penisuri si vagine, nu vă e rusine la 15 ani altceva nu te m ai interesează? Ce ai ajuns la 100 de ani si nu ai avut penisul sănătos si functional? M ai ai de tras incă. Rusine că vii cu astfel de intrebări, du te la doctor.

| TeckTonik997 a răspuns:

Este de vina capul celelelalt. nu stiu... dar inainte sa intrebi, gandeste, te rog eu, ca nu e greu. cand e mic, nu ai nevoie de el, stie si el ca e inutil asa ca pielea il protejeaza iar cand creste normal ca se dezveleste ca sa simti si tu ceva si ca sa poti ejacula. asta daca gandesti logic, daca gandesti din puncte de vedere fizic e si mai usor. gandeste-te cum arata un copil de 3 ani intr-un tricou mare si cum arati tu in acelasi tricou... nu cumva bebele e acoperit complet iar tu esti pe jumate gol?

| Diana1417 a răspuns:

Nimic anormal