| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, iar penisul meu masoara 11 cm in erectie. Pot satisface o fata cu marimea asta? Va mai creste in urmatorii ani? Mentionez ca nu am corpul bine dezvoltat inca.

4 răspunsuri:
| bau0217 a răspuns:

Ajunge și un deget sa satisfaci o femeie. Cine știe, cunoaște. Se pare ca o femeie poate avea orgasm doar gândindu-se la ceva erotic. O sa vezi când o sa crești ca penisul e ultima problema când vine vorba de femei. Lasă inhibițiile și mai bine gandeste-te cum sa ajungi în momentul în care sa afli singur cum sa satisfaci o femeie...și apoi alta...și tot așa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si cu riscul de a te intrista, trebuie sa afli adevarul gol golut. Conform tuturor studiilor stiintifice si medicale s-a ajuns la concluzia si la se constata faptul ca dezvoltarea si cresterea penisului barbatilor se definitiveaza in jurul varstei de circa 16 ani. In concluzie cel mai probabil va trebui sa te multumesti cu ceea ce esti inzestrat in acest moment. In mod sigur va trebui sa inveti si sa te specializezi in a te folosi si de alte parti anatomice ale corpului tau pentru a reusi sa satisfaci pe deplin o femeie prin recurgerea la anumite perversiuni si/sau fantezii sexuale. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti satisface orice fata. El va mai creste.

| Necunoscut112 a răspuns:

Din câte ştiu, penisul se dezvoltă cam până la vârsta de 16 ani deci nu prea mai sunt sanse să crească. Ca să satisfaci o femeie doar prin penetrare, cam greu, mai ales dacă e şi subţirel, deci trebuie să te specializezi în alte tehnici de satisfacere a femeilor...