| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, iar penisul meu masoara 11 cm in erectie. Pot satisface o fata cu marimea asta sau va mai creste?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, poti satisface o fata cu asemenea marime a penisului.

| minrest a răspuns:

Poti, fiindca nu o satisfaci cu lungimea. Placerea se simte pe primii trei cm de la intrare.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru minrest):

Haha! Ce gluma buna!

| minrest a răspuns (pentru Necunoscut112):

Mai Denysse, de ce ma intrerupi, nu terminasem postarea. In unele cazuri. Placerea se simte pe primii trei centimetri in unele cazuri, mai ales la inceputul partidei.

| Necunoscut112 a răspuns:

Hahahaha!

| FlorinFlz a răspuns:

De unde stii cum arata? si tu o ai la fel? rolling on the floor))

| Razvan172001 a răspuns:

Este destul de mic, poți folosi masturbarea regulata și corectă pentru marire ( te poți interesa pe google de asemenea trucuri și cum sa o faci corect ). Însă vorba aia, nu contează cât o ai, contează cum o folosești! Bafta

| Alllex4827 a răspuns:

La 13 ani eu o am de 9