| ReZiSTorr a întrebat:

Am 16 ani si penisul meu in stare erecta are undeva la 13 cm.E de ajuns oare? Mi-e frica ca nu o sa mai creasca si nu voi putea face copii sau satisface vreo femeie.

Răspuns Câştigător
| Sociopatul a răspuns:

Si eu am 16 ani si penisul meu in stare ''moarta'' are 10 cm, iar in erectie 16-17 cm, mentionez ca sunt de 1.65 in inaltime laughing, eu iti zic asa, noi baietii crestem pana la 24 de ani, si cand zic crestere ma refer ca odata ce vei creste in inaltime iti va creste si penisul... si nu ai de ce sa fi complexat pentru ca asiaticii o au de 10 cm in stare de erctie. si satisfac femei

5 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

Reproducerea nu are legatura cu marimea organului, atata timp cat ejaculezi sperma poti reproduce si daca o ai de 5 cm.
Marimea nu conteaza niciodata, inca mai poate creste, nu te complexa iar marimea la sex nu conteaza, daca stii ce sa faci cu ea e perfect.
E problema cand o ai mare si nu sti ce sa faci cu ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau daca ai intr-adevar un penis mic, din pacate ala creste odata cu tine si creste cat mostenesti tu de la tatal tau. Baietii cresc pana la 18-20 de ani!

De facut copii nu-i nevoie de un penis mare, ci de un penis fertil!

Iar satisfactia femeilor consta in arta pe care un barbat destept o foloseste, alintand-o, excitand-o, producandu-i placeri intense, dupa care penetrarea propriu-zisa cu penisul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti linisti deoarece esti suficient de dotat pentru a satisface circa 90% dintre femei. Trebuie doar sa fii viril si potent pentru ca penisul sa-ti ramana in stare erecta cat mai mult timp pentru a reusi ca de fiecare data sa-ti satisfaci partenera oferindu-i acesteia ocazia de a ajunge de fiecare data laorgasm. Degeaba o ai lunga daca moare inainte de vreme. laughing Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face griji in privinta dimensiunilor penisului tau. Este la limita normalului si poti stisface orice fata cu ce scula ai. In privinta copiilor, poti face, cu conditia ca si iubita s-a fie capabila s-a faca copii.

| alexbit90 a răspuns:

Eu zic ca este okwinking nu ai de ce sa iti faci griji.

Este o dimeniune normala happy

Multumesc!