| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sunt baiat. Ma masturbez de 3-4 ori pe saptamana, dar nu obtin orgasme puternice. Ce metode folositi pentru placere extrema?

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Sa dai de doua ori mai putine, iar cand dai sa te tii cu cat mai mult posibil, daca rezisti vreo 15 minute, crede-ma vei urla prin casa de placere happy
Foloseste metodele de potenta de la sex la l*ba si o sa poti rezista.

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Fete?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi-mi pe privat cum te pot contacta ca să vorbim, îți dau eu niște sfaturi ca să te urci pe pereți de plăcere happy

| Mynameiz a răspuns (pentru anonim_4396):

Zimi si mie, te rog.

| anonim_4396 explică (pentru Mynameiz):

Trimite-mi pe privat numărul tău de whatsapp sau Facebookul tău sau ce vrei tu, și o să vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia si citeste biblia si vei afla.