| Mihai2345 a întrebat:

Am 16 ani si sunt virgin pot sa fac sex cu prietena mea dar am un stres ca o am mica(13cm) si ca o sa ejaculez repede....Sau ca prietena mea o sa rada de mine ca o am prea mica

3 răspunsuri:
| nightwish12356798 a răspuns:

Parerea mea e sa ramai la facutul muschilor la mana dreapta. Lasa fetele au timp sa astepte.

| ioanaa25 a răspuns:

Nu o sa rada crede-ma dar tu la ea esti primul? Plus ca nu se uita ea fix acolo tot timpul. Si daca e inca virgina si ea ai grija de ea nu da ca boul sa zic asa. Iao usor

| ValereaChihai978 a răspuns:

Daca esti un baiat de treaba si fata nu e o c..va ce cauta doar sex atunci relatia va continua in caz contrar le va povesti prietenelor care la rindul lor si ele sunt la fel niste... Sper ca ai noroc cu domnisoara si oricum nimeni nu sta in pat cu rigla...