| LoWs0 a întrebat:

Neata TPU am 15 ani. Azi vine prietena mea la mine. De fiecare data cand stau cu ea si ma sarut, ea sta peste mine, iar amandoi ne excitam foarte tare si eu ejaculez in pantaloni. Prietena mea nu stie asta. Si da inca sunt virgin. Ati putea sa-mi spune-ti ce sa fac sa nu mai ejaculez asa repede. (fara misto' va rog eu, treaba e f serioasa. Funda la raspunsul care ma lamureste si imi spune ce sa fac )

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ea ar trebui sa fie constienta de "consecintele" pe care le provoaca.
Presupun ca are si ea maxim 15 ani, iar la varsta asta ar trebui sa stie cum sta treaba la voi, baietii. Daca se pune pe tine e clar ca se excita si ea, dar mai ales tu... la tine fiind mai "grav". Daca ea continua sa faca chestii de genul asta da-te la ea, propune-i sa o faceti. Presupun ca de aceea se tot pune peste tine. Oricum, daca ea nu vroia mai mult, era mai cuminte.
Cat despre tine, probabil trebuie sa te controlezi mai mult, desi... ea te provoaca si nu te poti stapanii.
Incearca sa ajungi la mai multe de cat la un sarut, vezi cum reactioneaza.
Daca ea zice ca nu vrea, ar trebui sa-i explici clar sa se controleze si ea. Spune-i adevarul. Oricum, sunteti mici!

Bafta! Vezi ce faci mai departe.

11 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

Tine de psihicul tau.Antrenament si autocontrol!

| laAAal a răspuns:

Buna! de multe ori stau si eu peste prietenul meu..nu vreau sa fac sex xu el.pur si simplu imi place cand il fac sa se simta bine

| Crucified a răspuns:

Ce zici de Always?batting eyelashes

| matzagyuly a răspuns (pentru Crucified):

Si eu tot la asta ma gandeamlaughing))

| Demonull a răspuns:

Păi dacă te exciti, ejaculezi, e normala chestia asta probabil voi căutațismug Dar fiind mai timizi totul se termină la pantalonasi.Cum a spus si fata de mai sus, incearcă să treci la nivelul doi.Sexul.

| Ekcstsy a răspuns:

Inainte sa vina la tine, baga un lucru manual laughing

| stpu a răspuns:

Vorba aia: Ori facem sex, ori nu facem, dar de ala mic nu ne batem joc laughing
Eu cred ca ai probleme cu ejacularea, ori ea pune mana pe unde nu trebuie si tu la fel. De preferat ar fi sa faceti sex, daca nu vrea, gaseste una care vrea, ca e pacat sa te chinui asa...

| JeleUUU a răspuns:

Sincer puneti un pampersbig grin

| Natyyyyy a răspuns:

Draga am 12 ani si stiu mai multe ca tine ce mai astepti pai ai deja 15 ani fa sex cu ia ce are?

| Burondo a răspuns (pentru Natyyyyy):

Deci am ramas socata cand am citit laughing rolling on the floor cred ca o sa ajungi dita mai Cur*a pe acolo la tara de unde esti tu laughing

| IntrebSiRaspund a răspuns:

Toti baietii cred ca am trecut printr-o durere de testicule dupa o intalnire fara "succes". Propune-i s-o faceti daca sunteti de ceva timp si intelege, sunt atatea metode sa va satisfaceti si fara s-o faceti ( daca e virgina mai greut). Nu stiu, incearca s-o faci tu singur inainte daca vezi ca nu merge. si nu o sa mai ai probleme. Noroc laughing