| Andreiu68 a întrebat:

Am 17 ani jumate si,, urla" hormonii in mine.Prin decembrie am avut prima experienta sexuala si de atuncia pana in prezent nu am mai avut, si hormonii mei innebunesc,vad o fata mai asa imbracata o iau razna(incep sa strig le strada,,vailei ca nu mai pot trebuie sa ma descarc cumva "),imi trec prin cap numai prostii(vreau sa fac X cu ea,fantezii din astea sexuale),simt ca innebunesc. Daca as avea o fata/iubita langa mine poate ca mai ma linistesc cu hormonii imi mai vad de treaba cu ea(mai ma sarut,mai pun mana pe un picior,o mai tin de mana, una alta). Inainte sa imi incep viata sexuala parca nu eram asa agitat, hormonii erau asa,, chill" linistiti, dar acuma nu se mai poate. Oare de ce dupa contuactul acela sexual hormonii au inceput si mai mult sa se manifeste asa? Sau poate mi se pare! Oare este si varsta? Cum as putea eu sa mai ma linistesc cu hormonii?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, este normal sa clocoteasca hormonii in urma unui contact sexual.

| Felys a răspuns:

La varsta ta e normal sa iti doresti sa ai parte de o viata sexuala intensa, nu iti ramane de facut decat sa iti cauti partenera ideala si sa va bucurati unul de celalalt

| Lawliet14 a răspuns:

Sa nu te mai uiti la filme XXX, asta-i dezvolta sexualitatea. In mod normal, n-ar trebui sa ai probleme pana pe la facultate.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cauta fete in cluburi. La varsta ta nu gasesti fete cu care sa faci sex, trebuie sa cacuti mai mari ca tine. In club sunt destule fete care vor sex.