| coadadematura a întrebat:

Am 17 ani, penisul meu in stare erecta are 14 cm si nu am facut niciodata sex. Stie cineva marimea perfecta a unui prezervativ pentru un penis de 14 cm lungime si 5-6 cm grosime?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca marimea prezervativului sa fie cea potrivita, acesta se alege numai/doar in functie de CIRCUMFERINTA penisului masurata in cm. Lungimea tuturor prezervativelor este suficient de mare fiind fabricate sa aiba intre 18 si 21 cm lungime, incat sa fie acopere in intregime aproape orice penis. In articolul urmator exista un tabel in care in functie de circumferinta este precizat care este marimea prezervativului potrivit pe penis.
http://www.thepoc.ro/......rvativele/
Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| AceaFată245657 a răspuns:

Mai trage de penis sa se lungeasca, ca sa gasesti prezervativul de marime

| Cristina123456abc a răspuns:

Ai nevoie de ultra slim/small poti da un search pe google la gama slim de la durex