| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, sunt intr-o relatie cu prietena mea de 9 luni. Ea are tot 17 ani. Ne-am hotarat sa facem sex, amandoi suntem virgini. Cateva sfaturi? (stiu ca trebuie sa folosesc prezervativul pentru ca te protejeaza impotriva BTS si o sarcina nedorita).

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Un site foarte bun cu articole despre viata sexuala: http://www.seximus.ro/pagini_principale/pagina_informatii_1.php
Dupa ce citesti, si consideri ca esti pregatit fa si testele de acolo pentru verificare. Ma bucur ca mai exista si baieti responsabili ca tine care se informeaza inainte sa fac un pas asa de important.Bafta!

pa, pa.

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Folositi si o crema ca sa alunece mai bine, pentru ca ea o sa fie f.stramanta si sa o doara mai putin

| alexa_9800 a răspuns:

Parca ma vad in aceeasi situatie, numai ca eu sunt fata si sunt impreuna ca iubitul de 1 an.noi tocmai am facut dragoste si tot ce trebuie sa faci e sa fii foarte tandru cu ea sa o fac s ase simta iubita si sa uite de neplacerile primei relatii sexuale.succes!

| alexx_8375 a răspuns:

Sfat : daca nu rezisti 10 min u lasa-ma pe mine rezist 30 min big grin laughing

| siimiinaa a răspuns:

Ce frumossss:X:X:X.si eu cu prietenul meu eram virgini amandoi prima data.pai totul o sa vina de la sine.incepeti cu niste saruturi tandre, mangaieri o alinti, ii spui ca o iubesti totul sa o faci sa se simta speciala, iubita. apoi incet incet incepeti:ai grija cand spune daca o doare, atunci o saruti si ii spui ca totul e bine si ca o iubesti mai mult decat orice pe lumeday dreaming. apoi continuati:X.prima data iubitul mia pregatit un pat de petale de trandafiri, lumanarele si totul era o lumina rosie in camera, foarte romantic si daca ai avea cum sa faci si tu ceva asa special te asigur ca o va impresiona:*. aveti grija