| alexa_2934 a întrebat:

Am 18 ani si nu am sani deloc! Nu stiu ce as putea sa fac sa-mi creasca. Nici nu pot sa-mi incep viata sexuala din aceasta cauza...nu cred ca exista vreun baiat caruia sa-i placa o fata plata! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna Alexa ia zi si mama ta nu are sanii? poate se mostenestebig grin
Poate asa este constructia ta
Ai incercat sa te duci undeva la un medic sa ceri o parere?
Am vazut ca sunt tratamente naturale pentru cresterea saniilor
Dar mai bine consulta un doctor sa vezi si parerea lui inainte de a lua ceva

Ai prieten? ca ai zis ca din aceasta cauza nu poti nici sa iti incepi viata sexuala

Nu ar trebuie sa iti fie rusine daca ai prieten si esti complexata din cauza ta
Daca ai. Din prima vede daca esti mai dotata sau nu atunci nu mai sta cu tine

Nu iti mai face complexe

Ps: nu pune la suflet rautatea altorawinking

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te imediat la un control endocrinologic! Si fii optimista! >> sanii mici sunt mult mai sensibili la atins, mangaiat si sarutat! In completare, pentru a-ti spori incrderea in tine, cultiva-te, fii informata si spontana, dezghetata, spirituala si sa fii deschisa si sa dai dovada de simtul umorului - conteaza foarte mult! Success!

| CevaNormal a răspuns:

Pai... fa-l pe baiat sa fie foarte excitat, sa fie interesat nu de sani dar de tine, si rezultatul va fi cel la care tinzi.bafta

| deeea28 a răspuns:

Eu am varsta la care sanii nu se mai dezvolta si sufar si eu destul pe chestia asta, as fi vrut sanii ceva mai mari. Acum destui ani am descoperit ca am noduli la sani, durerosi uneori, chiar ma sperie. Si de multe ori imi e teama sa nu-i pierd, sa nu fac vreun cancer ceva. Sincer de fiecare daca cand imi doresc sani mari ma gadesc ca as putea sa nu-i am deloc. Cel mai important e sa fii sanatos. Du-te la un medic si daca iti iese ca esti bine, bucurate ca esti sanatoasa, asta conteaza cel mai mult. Fiecare are calitati si defecte. Cine nu te aprecieaza pentru calitatile tale nu te iubeste cu adevarat. Si daca te gandesti ca ramai fata batrana ca nu prea ai sani, te complexezi degeaba. Sunt barbati intre barbati. Cineva este si pentru tine.

| oz a răspuns:

Mie imi plac sanii medii sau mici...nu imi plac sanii mari...
Nu pot sa cred ca esti chiar plata...adica sa se vada coastele pe langa sfarcuri...nu se poate asa ceva.

kratos
| kratos a răspuns:

Sunt baieti care prefera si genul asta de fete... Mie de exemplu imi plac fetele cu sani naturali si de dimensiuni medii.

| remus a răspuns:

Nu fi disperata, santem asa cum ne-am nascut si ne-a lasat Dumnezeu, sa fii cuminte, sa inveti bine si sa-ti asculti parintii, nu pune la suflet rautatile si egoismul lumii. sa stii ca vei avea si tu parte de un baiat pe masura calitatilor tale, mult bine si sanatate iti doresc!

| r8driver a răspuns:

Multi anaintewinking si s-a fii iubita...
Tu crezi ca esti ultima...sunt multe fete ca tine.
exact cum a spus si @kratos...sunt baieti care prefera genul asta.

| carmi_6480 a răspuns:

Poate ca sunt sau poate ca nu sunt baieti carora sa le placa o fata o fata fara sani, dar stiu sigur ca sunt baieti care vad si dincolo de suprafata si carora le plac fetele cu bun simt, destepte, intelegatoare, frumoase, interesante, si multe alte asemenea calitati dintre care cred ca ai si tu. Chiar crezi ca daca tu nu ai sani nu poti fi iubita? Daca ai fi fost oarba, schioapa, cheala etc ce ai fi facut? Capu sus sa fi mandra ca esti virgina la 18 ani, ai incredere in tina si pentru a fi iubita de ceilalti, iubeste-te tu in primul rand, iar cei care fac glume trebuie ignorati si nu-i lua in seama c nu merita,

| copilu a răspuns:

Buna nu cred ca sanii fac tot la o femeie si chiar deloc nu mi vine sa cred ca nu ai. Parerea mea e ca ar trebui sa mergi la un doctor sa vezi ce ti spune el. Sanii nu trebuie sa fie neaparat cat pepenii esentele bune se pastreaza in sticlute mici ...hai ca nu e nimic grav bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cresc... Îți pui silicioane și rezolvi problema. Chiar așa de plată ești? Măcar nu mai dai banii pe sutiene.
P. S.: Până nu pui o poză, chiar nu te cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o lipsa de hormonul feminin si anume estrogen, parerea mea mergi la un endocrinolog...si se rezolva cu tratament doar prescris de medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca sanii mari sunt o povara... si oricum noi fetele nu suntem multumite niciodata de ce avem...
Lasa bine ca îi si pe aia, asa cum sunt - sunt ai tai, esti sanatoasa, tanara nu ai de ce sa-ti faci griji...
Si nu uita: fiecare sac cu petecul lui-sunt convinsa ca undeva acolo e si sufletul tau pereche, un baiat care sa stie sa te aprecieze la justa valoare, nu numai dupa marimea sutienului happy
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te accepti asa cum esti. Daca TU nu te accepti, cum crezi ca ar putea face asta cei din jurul tau? Tu crezi ca baietii plac o fata pentru sanii ei? Fii serioasa.Nu sanii conteaza.Stai linistita si invata sa te accepti asa cum esti! Sunt convinsa ca ai ceva care iti place foarte mult la tine, zambetul spre exemplu.Asa ca invata sa il pretuiesti si sa te pretuiesti pe tine ca pe o fiinta normala.Pentru ca baietii vad in tine mai mult decat o pereche de sani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu am aceeasi problema am 23 de ani si am sani ffffffffff mici adica mai deloc am luat si anticonceptionale si degeaba dar si fumez poate si din cauza aia nu au mai crescut eu zic sa mergi la un medic si sa vezi daca ai ceva daca nu poarta si u sutiene push up si gata cine te iubeste te iubeste asa cum esti anonim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria ca si eu sunt in aceias situatie ca tine.nu e o problema ca nu ai sani ca nici eu nu am cine te iubeste te iubeste si fara sani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu e chair nimic. fi optimista! nici un baiat caree se respecta nu se uita numai la sanii unei fete ci se mai uita si la gradul ei de inteligenta si nu in ultimul rand la suflet.sunt convinsa ca ai un suflet de aur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu un nu as vrea sa mi se intample asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarcan Simona: mai alexa nu fi tu descurajata pentru ca fetele frumoase si dragute au mereu defecte dar nu conteaza niciodata sani ci cat de mult te iubeste pers de langa tine