| bhvhmgjkhkjghfhjgfdhdkffjg a întrebat:

Bunabig grin am 16 ani, si as vrea sa incep viata sexuala cu partenerul meu, ne iubim si stiu ca vom ramane impreuna pe veci, dar sunt putin speriata de faptul ca o sa ma doara. si de ce sa'r putea intampla dupa...desigur cu protectie dar acesta este un pas mare si o alegere dificila nu vreau sa'mi schimbe viata. sau sa ma deformez (sani corpul etc) credeti ca aceasta este o varstra ok pentru acest pas? va rog astept pareri multumesc

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Dragoste şi sex e infectată de întrebări de genul, nici măcar la muzică nu ne lăsaţi în pace?!

| IMC90 a răspuns:

Daca voi o sa ramaneti impreuna pe veci, eu imi tai puta rolling on the floor

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ai gresit categoria.
In fine.
De unde stii tu ca o sa ramaneti pe veci? Timpul se schimba.
Inteleg, va iubitii, macar mai asteapta cateva luniwinking Si vezi cum decurg lucrurile. Daca va iubitii enorm, asta e..Va iubiti si punct! happy
Daca prietenul tau e si el virgin, trebuia amandoi sa va informatii, pentru ca la baiat poate sa`si dea drumu` in tine sa se informeze si nu uitati de prezervativ.
Sper sa ramaneti impreuna pana imi dau demisia de pe TPU!
Daca ai nevoie de alt sfat, imi trimiti un msj.

Succes!

| bhvhmgjkhkjghfhjgfdhdkffjg explică (pentru Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Multumesc frumoshappy scuze pentru ca am gresit categoria, ei bine toti spun ca isi taie p***a daca mai raman cu el. dar mereu l-am facut sa planga cand ne certam, nu sunt mandra de asta, dar cred ca este o dovada de iubire adevarata bineinteles nu e singura oricum multumesc tuturor big hug si again sorry pentru gresealapuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legătura are asta cu muzica?

| SkizoMetal a răspuns:

Mori.

| Floww a răspuns:

Ce treaba are cu muzica. Nici aici nu avem loc de voi?
laughinglaughing. Oricum ii ok sa incepi de acum. Da fi sigura ca nu ramaneti pe veci impreuna.

| bhvhmgjkhkjghfhjgfdhdkffjg explică:

Suntem impreuna de 2 anihappy si mereu l-am facut sa planga cand ne certam, si tatieti p***a de pe acol smecherewinking

| bhvhmgjkhkjghfhjgfdhdkffjg explică:

Scuze pentru greseala.