| AmxMod a întrebat:

Am 21 de ani de ceva timp, penisul nu mi se scoala, in sensul ca stiu ca dimineata ar trebui sa fie in stare de erectie, acum si cand ma uit la filme de adulti nu prea mai se scoala.inainte cum vedeam un pic, sau ma gandeam era "la raport" sa zic asa.doar daca ma masturbez e in stare de erectie de ce ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca penisul tau prezinta in ultima perioada un astfel de comportament mai ''pleostit'' sau mai ''apatic'' din cauza lipsei factorului determinant care sa-l mentina permanent intrr-o stare de alerta/in garda si anume macar/cel putin o mana de femeie daca nu chiar insasi o ''iubita'' aievea, vie....reala. Care este adevarata solutie si cine te poate ajuta in mod efectiv? Citeste printre randuri si vei afla. Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Ce ți se intampla este din din cauza masturbării excesive.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

24 Noiembrie 2017
Buna ami place de o colega de clasa si nu stiu cum sa fac sa fiu cu ea, sau ce sa- i zic. Eu sunt un baiat la locul meu, nu beau, nu fumez nu am anturaje ca altii, sunt si timid. Am observat ca la? (mai mult)
BUN-BUN si asa. laughing laughing laughing

| DorelExpertu a răspuns:

Subscriu cu asdfsdasfff.
Toate aceste "semne" iti spun ca e cazul sa schimbi nivelul.

| asdfsdasfff a răspuns:

Probabil penisul tau nu mai are chef de masturbare. Deja trebuie sa incepi cu fetele. Parerea nea.