| DenisaMariaB a întrebat:

Am acceptat in sfarsit sa ma culc cu el, insa de data asta el a fost cel care m-a refuzat, ba chiar a ales sa ne despartim fara niciun motiv, nu este cu altcineva, doar ca nu stiu de ce tocmai acum a decis asta. II sunt recunoscatoare pe de-o parte, dar pe de alta parte nu mai inteleg nimic...nu vrea sa vorbeasca cu mine... Ce-mi sugerati? Care ar putea fi motivul?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In viata omul mai si greseste. La voi se pune intrebarea cine a gresit.

| ionut2424 a răspuns:

Daca el a ales asa, inseamna ca nu te-a iubit, si nu are rost sa alergi dupa el ca sa faci sex cu el, ca sa se impace cu tine. daca te iubea cu adevarat nu se despartea de tine. asta e parerea mea

| misskarina103 a răspuns:

Probabil pentru ca te ai lasat asa de mult rugata deata du-te si spune-i ca vrei sa fiti iar impreuna sa culva te cu el, ofera-i o noapte de neuitat si arata-i cal iubesti funda?

| MyhayB a răspuns (pentru misskarina103):

Deci asta e marele tau sfat!? Sa isi desfaca picioarele pentru a fi cu persoana care a parasit-o fara nici o explicatie?

Incearca sa vorbesti cu el, sa ceri o explicatie pentru despartirea voastra.

| andrey663 a răspuns (pentru misskarina103):

Bun sfat.Culcate cu el.Ca sa ramana cu un copil si apoi vedem daca te lasa sau nu.

| misskarina103 a răspuns:

Ok scuze am gresit si eu o data! NU mai sariti toti la gatul meu! asculta ti inima iar ea iti va zice ce sa faci happy e cel mai bun sfat

| dogarman a răspuns:

Un sfat: sa nu te duci sa ii zici ca il vrei inapoi ca te vei culca cu el si alte chestii caci va face asta doar pentru a se culca cu tine..gaseste.ti alt baiat si gaseste.ti iubirea. daca s.a despartit de tine. iti zic eu un posibil motiv. nu l.ai acceptat cand a vrut el si ceva tipic la baietii..i.ai ranit orgoliul