| Sufletel_7696 a întrebat:

Am asa o intrebare: am avut relatie cu fostul meu prieten, acum ma intilnesc cu alt baiat, oare acesta ma va iubi cind va afla ca nu mai sunt virgina?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te iubeste pentru tine, ca persoana, te va iubi in continuare. daca nu, va folosi chestia asta ca pretext. Orice barbat normal intelege ca femeia de langa el are un trecut si atata timp cat ai facut dragoste la o varsta potrivita, cu un barbat cu care ai avut o relatie serioasa, atunci nu exista nici un motiv de suparare. Tu esti o femeie, nu o gaura. Ai multe alte calitati si insusiri mai importante edcat starea himenului.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iar eu te întreb, te vei culca cu toți cu care ai să vorbești?
Nu este timpul să te maturizezi?
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fata draga, daca chiar va fi sa te IUBEASCA, te va iubi pentru ceea ce esti tu pentru el, si nu conditionat daca mai ai sau nu o membrana cu care unele nici nu se nasc! Iubirea e in suflet, nu in pielita aceea fizica! Ai mare grija la ce ii spui si ce iti va cere, etc. Unele se marita dupa ce au avut 3-5-7-10 parteneri! Nu te arunca, sa nu suferi mai apoi!

| Crisu a răspuns:

Unora din baieti le place ca sunt langa o fata care nu mai e virgina, iar altora nu. Daca ii vei spune, probabil te va intelege.Nu ar avea de ce sa nu o faca, mai ales daca nici el nu mai e virgin.Doar nu vroia sa stai asa, pentru el, tu nestiind ca o sa ajungi sa fii cu el. Dar iti spun, ca nu o sa zica, ca nu te iubeste din cauza asta. tongue

| Razvan a răspuns:

Nu mă. Trebuie să te măriţi virginălaughing
Cea mai mare aberaţie posibilă. Te îndragosteşti de om şi îi accepţi trecutul fară a pune întrebari aiurea

| Kylexy a răspuns:

De ce sa nu te iubeasca? crezi ca el mai e virgin... slabe sanse daca nu te mai iubeste inseamna ca iubea doar nevinovatia ta si daca ii te-ai daruit fostului de ce nu ai ramas cu el? tea inselat ce a facut...

| alecsutza_4184 a răspuns:

Pai acum depinde el si de impresia pe care i-ai lasat-o tu, daca tu i-ai lasat impresia ca esti virgina at nu st ce sa mai zic...
dar daca o sa fi mmai sincer cu el in momentele voastre putin intime trece peste asta...
dar daca te iub acum te va iubi si mai mult
acum depinde de el...

| valy1233 a răspuns:

Daca faci sex si cu el o sa fie bine, daca nu, te paraseste!
asa facem noi baietii thinking ciudat dar asta, daca te-ai ars cu ala, cu mine dc nu ai faceo? happy cam asa estewinking

| yoanna11 a răspuns:

Un baiat daca vrea sa te iubeasca te iubeste si cu virginitate si fara virginitate.asa ca stai linistita daca el isi pune in cap sa te iubeasca fi sigura ca asa o sa fie

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Un băiat care iubeşte o fată pentru că este virgină este superficial iar o fată care se teme că nu ar putea fi iubită pentru că nu mai este virgină, este de compătimit. Mai dragilor, nu ştiu cine v-a spus vouă că este aşa de importantă acea bucată de carne, dar este cu siguranţă un încuiat. Draga mea, eşti liberă să faci sex/dragoste cu cine doreşti; atât timp cât n-o faci pentru bani, te poate durea-n puşcă. Există posibilitatea să fie încântat că nu mai eşti virgină sau să fie dezamăgit pentru că vroia să fie primul. Dacă nu te va mai "iubi" când va afla, înseamnă că este un tip puţin tâmpițel care vrea să deschidă ca un mascul alfa toate capacele de bere. happy Fugi repede de el, cu siguranță are și alte prejudecăți.
Numai bine!
Pumpkin Pie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va iubi adanc

| nuuu_7986 a răspuns:

Nu mi se pare corect ca el sa iti reproseze acest lucru, adica mi s-ar parea absurd, inseamna ca e posesiv si gelos, sexul nu mai e un motiv de despartire in ziua de azi ...ba chiar mie nu mi se pare f. normal, parerea mea e ca doar asa poti sa faci diferenta, poate nu te potrivesti, daca iti place sexul, te sfatuesc sa il faci cu cine iti place, nu-ti face probleme, vei gasi persoana care te place asa cum esti