| emilia_3846 a întrebat:

Am auzit ca dk ii daruiesti persoanei iubite poze cu voi doi aduc despartire.este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Artemis a răspuns:

Nu e adevarat si eu i-am daruit prietenului meu cand aveam 4 luni impreuna iar acum am ajuns la 11 luni love struck
Oricum Bafta!winking
Si nu ma crede tot ce auzi

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nuuuuuuuuu

| Crisstina a răspuns:

Nu e adevarat. e doar o superstitie! nu vad nici o legatura. E chiar dragut sa daruiesti persoanei iubite poze cu voi. Chiar si eu am daruit o astfel de poza de ceva vreme si nicidecum nu ne-am despartit. Deci...

| Anemona a răspuns:

La mine asa s-a intamplatrolling on the floor

| Violetta2303 a răspuns:

Nu cred.mrg eu nu am auzit de asa ceva dar.

| Loryoficial a răspuns:

Nu stiu... [daca afli zi-mi si mie plizz]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cacata ce est

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede in toate prostiile astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu stiu cum sa spun, dar eu i-am daruit iubitului meu o poza cu noi 2 si urm. zi ne-am despartit sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...umpik de adevar exista si in chestia asta...am patit/o de cel putin 3 ori. aproape cu fiecare prieten pe care l/am avut. dupa ce i.am dar poza. dupa cateva zile adio. daca intelegi ce vreau sa zic