| anonim11xx a întrebat:

Am auzit ca unii profesori profesoare de yoga de obicei se mai dau la elevii lor ...si pana la urma ajung sa faca sex ...este adevarat?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Folclor urban.La fel de bine poate ajunge o femeie si in patul unui director, profesor sau al unui patron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit de profesori universitari care fac propuneri indecente studentelor! laughing
Iti da seama ca exista tot felul de oameni. Unii care sunt controlati de instincte si altii care gandesc. Depinde de tine in cine te increzi. In cazul in care iti doresti sa practici yoga si ai nevoie de serviciile unui profesor, fii atenta pe cine alegi, documenteaza-te inainte pentru ca in ziua de astazi este foarte simplu. In spatele unui click se pot afla o multime de informatii!

| DonaldTrump a răspuns:

Prea multe filme porno pentru azi.