| Andrei95TM a întrebat:

Am auzit o melodie cu sisu si puya dar nu stiu cum se cheama stiu pic din versuri "nu-mi spune ca gresesc nu fi ridicol
acum voi sunteti in pericol" stiti cum se cheama? big grin mersi frumos

Răspuns Câştigător
| nero_6460 a răspuns:

Pana La Capat In Felul Meu

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E noua melodia?

| Andrei95TM explică (pentru superdorex):

Nu e noua e chiar veche dar am cautato si nu o gasesc nici de cum

| denylov3 a răspuns:

Adevarul gol golut. fundita puppy dog eyes

| ChioruL14 a răspuns (pentru denylov3):

Spui o melodie la misto a lu' sisu si puya si vrei si funda?

| kenNNzorFTW a răspuns:

S-ar putea sa fie La Familia - in pericol, http://www.youtube.com/watch?v=gxOzCWJ2-_k