| antonyadaria a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu cu 3 zile inainte sa-mi vina menstruatia si a ejaculat in mine de mai multe ori. e posibil sa fiu insarcinata?

7 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Daca a ejaculat in tine ce mai vrei? Sa va traiasca!

| Lonelygirl a răspuns:

Este "foarte" posibil.

| KaMy a răspuns:

Mai intrebi?laughing...

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Pai ti-a venit sau nu menstruatia? Daca ti-a venit, nu esti insarcinata. Daca nu, mai bine fa un test de sarcina.

| FuckOff a răspuns:

99% da. de mai multe ori? da voi nu va mai saturati?laughing

| roxanyk_3917 a răspuns:

Buna da este posibil sa fi insarcinata ca sa fi sigura cumpara un test de sarcina unul bun calitativ si afla daca esti sau nu insarcinata...bafta

| antonyadaria explică:

DeepEyesClaudia am avut contact cu 6zile inainte de ciclu dar atunci nu a ejaculat in mine, apoi la vreo 3 zile inainte sa-mi vina ciclu a ejaculat in mine. noi ne dorim mult un copil, dar din cate am auzit inainte si dupa menstrauatie sunt sanse mici sa ramai insarcinata iar eu am avut exact inainte cu cateva zile relatii sexuale, dar eu am auzit ca nu-s asa de importante zilele in care ai contact ci depinde de la persoana la persoana de exemplu sunt persoane care raman insarcinate si daca au contact in timpul menstruatiei. depinde de organismul fiecaruia.fiinca am avut contact doar cu cateva zile inainte de ciclu era normal ca sa imi vina...indiferent daca am ramas sau nu insarcinata.momentan sunt pe ciclu si nu mi pot face un test decat peste vreo 1 saptamana. sper sa fiu mamica oricum o sa va dau vestea va pup si multumesc.ma ajuta mult parerile voastre