| antonyadaria a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu cu 3 zile inainte sa-mi vina menstruatia si a ejaculat in mine de mai multe ori. e posibil sa fiu insarcinata?
acum sunt pe ciclu si ne dorim mult un bebe si asa vrea sa stiu niste pareri ca nu mai avem rabdare pana e posibil sa fac un test

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sansele sunt mici si chiar zero cu 3 zile inainte de ciclu, dar, daca exista atata nerabdare, de ce nu faci dragoste in perioada fertila?

| PetreConstanta a răspuns:

Daca esti pe ciclu nu esti gravida dar ciclul mai vine si peste sarcina depinde de organism du-te la control la doctor mama nu mai te lua dupa nimeni ginecologul este cel mai bun bafta

| missbee a răspuns:

Înainte de menstruație cu 6 zile, ovulul tău este mort și se pregătește să fie eliminat. Deci sunt șanse foarte mici de sarcină.
Dacă vreți un bebe, încercați perioada ovulației - adică cu 14 zile după menstruație.

Baftă!

| gabrielutzu a răspuns:

Esti sigura ca a fost el cel care a ejaculat in tine? Sau au fost "cei" care...

| luciana200972 a răspuns:

Slabe sanse, cel mai repede ramai insarcinata in perioada de ovulatie, adica intre a 12 a si a14 a zi dp ciclu(numeri din prima zi de ciclu)

| Cosminovici18 a răspuns:

Da...o sa ai un bebe

| AlcatraZ6501 a răspuns:

Cel mai bine verifica la ginecolog!

| crazy125 a răspuns:

Pai menstruatia nu este pe perioada sarcinii

| antonyadaria explică:

Gabrielutzu- stiu ca nu am fost beata... si ma gandesc ca imi doresc cu unu un copil...nu cu 10