| Biovol211 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat cu partenera fara a ejacula in ea pe data de 24 Iulie. Ea nu mai avusese contact de aproape 1 an. I-a întârziat cateva zile si a facut 2 teste de sarcina: unul la 12 zile de la contactul neprotejat iar celălat la 21 de zile de la contact ambele fiind negative. Saptamana aceasta i-a venit menstruația dar a avut sângerare in prima zi, dupa care a doua zi nu i-a curs nimic si a mai avut sângerare a3a zi si dupa iar nimic. Momentan inca mai are cate a durere menstruale. de burta. Sunt șanse sa fie gravida?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Actul sexual a avut loc pe 24 iulie? Este imposibil, pentru ca astăzi suntem în 21 iulie 2023.

| Biovol211 explică (pentru Emilian65):

Exact. Doar ca m-a pus putin pe gânduri menstruația ei. a si întârziat iar prima zi i-a curs, a2a nu i-a mai curs iar in a3a i-a curs din nou dupa care s-a oprit. Stiu ca are ciclu neregulat