| helly a întrebat:

Am avut contact sexual protejat acum 7 saptamani, luna trecuta mi-a venit menstruatia, nu mi-a fost rau deloc in acest timp. e posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| 22andreea22 a răspuns:

Nu esti insarcinata, daca ti-a venit menstruatia este ok. nu e nimic daca nu ti-a fost rau, nu trebuie neaparat sa iti fie. uneori te simti mai rau, alteori mai putin rau sau chiar deloc. stai linistita, esti foarte bine!winking

3 răspunsuri:
| Ailen a răspuns:

Doamne, sunt inca virgina si ma preseaza gandul de a-mi incepe viata sexuala din acest motiv ca a-l tau straight face
Stai linistita ca esti bine :* norocul tau.

| h3r a răspuns:

Ai scăpat, bine că a fost protejat!

| Lina1993 a răspuns:

De ce intrebi daca esti insarcinata stiind ca te-ai protejat, ca menstruatia ti-a venit si ca nici nu ti-a fost rau? de ce mai ai dubii inca?