| Oanaoni a întrebat:

Am avut menstruație din data de 14 august până în 19. Perioada fertila a fost din 27 pana în data de 31 iar pe 1 a avut ovulația iar pe 2 fost următoarea zi după ovulației. 4 August, contact sexual neprotejat. Câte șanse de sarcină există?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, sansele de a ramane gravida sunt minime catre zero.

3 răspunsuri:
| Ava1231 a răspuns:

Da atunci cand ai avut acel contact de ce nu te ai gandit "cate sanse de sarcina exista?"
Sa stii ca exista.
Inainte si cateva zile dupa ovulatie exista

| Oanaoni explică (pentru Ava1231):

Că e treaba mealaughing eu doar am vrut sa știu răspunsuri

| Oanaoni explică:

*Nu a ejaculat în interior*