| invatzacika a întrebat:

Am avut o relaie cu un baiat, de 1 an.ne-am despartit din cauza ca eu am inceput sa am sntimente pentru altul si clar, daca asta s-a intamplat ceva era naspa la relatia cu pricina.am ramas cu cel din urma crezand ca sunt indragostita, dar doar pe jumatate, si m-am amagit k daca facem si dragoste voi fi mult mai indragostita...doar ca socoteala de-acas nu se potriveste cu cea din targ, si s-a dovedit k partida a fost (pentru mine ca el era virgin), nesatisfacatoare...in plus nici nu era asa dotat ceea ce ma nemultumit putintel(ca nu vreau sa fiu asa rea)...eu fiind obisnuita cu ceva...sa zicem mai maretongue.in momentul de fata nu prea simt mare lucru pentru baiatul respectiv... ce ma sfatuiti sa fac?:S

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Te sfatuiesc sa-mi dai un telefon laughing
Acum serios vorbind, nu crezi ca ar fi cazul sa ii marturisesti ceea ce se intampla intre voi, si poate sa gasiti anumite " condimente " in cuplu` care sa faca relatia mai interesanta? Pana nu vorbesti cu el, nu o sa aiba de unde sa stie. Si inca ceva, nu conteaza neaparat marimea. ( daca o are in limitele normale, trebuie doar putina experienta astfel incat sa te zapaceasca )

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa mergi pur si simplu mai departe. Renunta la ambii barbati, mai ia o pauza ca sa te mai maturizezi si apoi incearca o noua relatie.

| elena a răspuns:

Ma uimesti... ce vrei de la un virgin? Ce dotare sa aiba? Ti-ai facut damblaua, vad ca il si injosesti, lasa-l pe amarat in pace si cauta-ti altul care sa te satisfaca.
Ce sfat sa-ti dau...cred ca mai mult ai vrut sa te lauzi *ce mare smechera esti tu* sau sa-ti faci reclama de...scuza-ma...nesatula, ca sa te caute unii dintre utilizatorii site-lui amatori de asemenea persoane cu placeri mai deosebite.

| yuli10 a răspuns:

Din povestioara asta inteleg ca pentru tine relatia intima e foarte importanta. gandeste-te la motivul pentru care te-ai indragostit de el la inceput si daca merita eu cred ca poti sa treci peste faptul ca e incepator si nu "asa dotat" cum ai spus.
daca nu mai "simti mare lucru" pentru el nu inteleg de ce mai esti cu el, ca e clar ca nu pentru sex laughing
evident fostul e putin probabil sa te primeasca inapoi si nici nu ai mentionat daca ti-ai dori asta.
eu te sfatuiesc sa mergi mai departe si sa astepti. o sa iti gasesti sigur pe cel care sa te implineasca atat sentimental cat si in pat; trebuie doar sa ai rabdare putin.

| Zoombe3 a răspuns:

Daca tot ai trecut prin asta... macar gandeste-te bine si invata ceva, data viitoare gandeste-te de 7 ori inainte sa iei o decizie.

| adria_1732 a răspuns:

Si atunci de ce mai esti cu el? din mila? lasa l draga nu cu rautate cu blandete ca poate si o gasi el o alta si tu unul pentru tine cu care sa poti avea o relatie satisfacatoare
succes

| maybetoday a răspuns:

Ce sa spun...
ai fost ca o mamika pentru actualul he he asa cred eu ca te va tine minte
deci incearca sa intelegi ce iti doresti sau te intorci la precedentul sau te mai recreezi un pic sapoi incepi o noua relatie! Succese! GINDESTE-te! de 7 ori masoara sapoi taie 1 data!

| invatzacika explică:

Draga elena, chiar nu voiam sa ma dau mare, si in momentul de fata numai de un altul nu am nevoie...chiar nu stiam cum sa procedezsad