| ameame a întrebat:

Am avut o relatie cu iubitul perfecta de 7 luni si ne-am facut planuri, pana cand fosta lui la cautat si au inceput certurile si scandalul si ne-am indepartat unul de altul, recunosc ca a fost si vina mea deoarece nu am incercat sa vb cu el si ma indepartam de el, dar el era prea incantat cand ea il cauta si ne-am despartit. el mi-a spus ca mai vrea sa aiba o relatie cu ea pentru ca inca mai tine la ea si eu m-am despartit de el. nu am vb cu el o perioada si cand am mers la sat el a inceput sa ma ia in brate si sa imi zica femeie ma inebunesti, si am discutat si mi-a spus ca vrea sa incercam si sa vedem fiecare unde a gresit dar dupa ce am vb si am discutat ne-am pus de acord, iar dupa cateva zile baiatul meu iar sa indepartat de mine. deja nu mai stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da-l uitarii ca el o iubeste inca pe fosta

| neutrino a răspuns:

Stii ce inseamna papucii?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Subscriu la ce a spus Sergiu. Nu, nu cred ca el este the ONE. De abia esti la inceput. Ca sa vezi daca e cel ales trebuie sa ai cu ce compara. Iar daca el a optat sa se impace cu fosta ce te face sa crezi ca in viitor nu va face la el. spor happy

| timisoara a răspuns:

Pai baiatul ala facea misto de tine! El nu vrea o relatie serioasa. Cauta pe altcineva ca doar no fi singurul...

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Cand o fi singurul om de pe pamant sa mai pui intrebri de astea, voi fetele credeti ca numai 1 Este, noi baietii credem ca mai sunt multe neincercate, schimba-ti mentalitatea de turma si ia-l pe altul si bucura-te de viata, ca trece repede si nu stii cum ai pierdut-o dupa unu caruia nu ii pasa nici macar ca existi!