| noname2910 a întrebat:

Am avut primul contact sexual acum doua zile si am folosit protectie dar dupa cateva ore mi-a venit menstruatia. exista riscul sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

In perioada dinaintea menstruatiei este riscul cel mai mic de sarcina - asta in afara cazului cand ceasul biologic este dereglat.
Intotdeauna exista risc de sarcina, dar avand in vedere perioada si faptul ca ati folosit protectie, riscul este minim.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca nu exista nici un risc

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nici o grija.
N-ai cum sa ramai, mai ales daca ai folosit si prezevativul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă te-ai "protejat" ( bănuiesc că aţi folosit prezervativul ), atunci NU există riscul să rămâi însărcinată ( chiar dacă nu-ţi venea menstruaţia la câteva ore după actul sexual )!

| drhotzu a răspuns:

Daca ati folosit prezervativul nu exista riscul sa fi ramas gravida!

| papusica987 a răspuns:

Buna:X
Stai linistita ca nu exista nici un risc, numai daca s-a spart prezervativul...
:*:X:X

| anonimby a răspuns:

Nu exista nici`un risc, stai linistita:*

| inimafrinta a răspuns:

Nu! nu e posibil daca erai virgina e normal sa ai asta!