| Biscotte a întrebat:

Am avut un contact sexual, dar prezervativul a iesit si a ramas inauntru atunci cand el a scoaso, insa nu a ejaculat. Dupa 2 zile au inceput sa ma doara sanii.
Cand am scos prezervativul a fost scos cu gura aia in sus, si daca nu a ejaculat presupun ca nu a avut ce sa se scurga din el.
Ar fi sanse sa fi ramas insarcinata?

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai ce sa se scurga daca era gol?

| MeMeMe97 a răspuns:

Ar fi bine sa stii ca se mai intampla ca baiatului sa i se mai scurga sperma si in timpul actului, chiar daca nu a terminat. Fa-ti un test de sarcina, ca sa fii mai sigura.

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca ai ramas, daca n-a ejaculat. Totusi, ar fi bine ca pe viitor sa se retraga inainte sa-i dispara erectia, fiindca se pot intampla accidente neplacute.

| fotbalistata a răspuns:

Ia ti un test de sarcina.e cel mai bine, asa te lamuresti 100%.

| BlueFire1 a răspuns:

Nu sunt sanse pentru ca nu a terminat

| PufficaPoop a răspuns:

Nu cred.