| AnastasiaDumitru a întrebat:

Am avut contact sexual protejat cu logodnicul meu, la final a ejaculat inauntru, iar cand am scos prezervativul am observat ca era gaurit aproape de varf. Exista posibilitatea de a fi ramas insarcinata? Precizez ca ultima zi de ciclu menetrual a fost pe data de 30.12.
Multumesc anticipat!
P.S. S-a intamplat acum 4 zile si nu am luat pastila de a doua zi.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-au dat alea de la farmacie prezervativ cu aerisire. Of, daca nu stie ce sa ceara. Poate ai noroc si nu ramai insarcinata, dar nu poti sti.

| Adry05 a răspuns:

In principiu n-ar trebui sa fie problema ca nu esti in perioada fertila, dar acu tine si de noroc laughing Oricum sansa de pastila s-a dus, acu doar stati si asteptati sa vedeti ce se intampla, nu mai aveti ce face

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce TIP de ciclu menstrual ai si la cate zile se succede.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.