| Cristina788 a întrebat:

Am avut un contact sexual în data de 18 august
pe 2 septembrie trebuia sa îmi vină menstruatia nu am avut nici măcar sângerare de implantare
dar mă dor sânii și am grețuri.
Să fie vorba de sarcină?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Sau îți întârzie menstruația, a trecut doar o zi de când trebuia să îți vină.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila si nu ti-a venit menstruatia, inseamna ca esti gravida.

| Nemessys a răspuns:

Doamne fereste...

| Cristina788 explică (pentru Nemessys):

Ce doamne ferește? Nu sunt însărcinată

| Nemessys a răspuns (pentru Cristina788):

Huh, atunci e bine.

| Catalin77945 a răspuns:

Poate doar iti intarzie, e ceva normal

| Jade20 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata cu barbatul a carei sperma ziceai ca ti-o introduci singura in vagin, pe ascuns.
Mai e pana pui mana pe el.

| Cristina788 explică (pentru Jade20):

Nu sunt însărcinată, din păcate ne-am despărțit toate planurile s-au dus

| Nuvreausaspunnumelemeu a răspuns:

Nu cred ca e vorba de o sarcina totuși a trecut doar o zi de întârziere mai așteaptă măcar o săptămâna și dacă nu vine poți face un test sa îți iei de o grija