| anonim_1931 a întrebat:

Am cunoscut o fata si nu am avut tupeu sa ii zic cat de mult tzin la ea adica ca o iubesc, iar ea acum e cu altu ati sti vreo melodie de genu asta care sa pot sa i'o dedik adica ca nu am avut tupeu sa ii zic cat de mult tin la ea si ca acum e cu altu?

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Uite una pentru tine, cu drag :)) http://www.youtube.com/watch?v=QejvILcKQxY

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MIjGPxXDc9g
uite aici:). nu stiu daca se potriveste intru totul... dar sunt fata si mi-ar place sa mi se dedice aceasta melodie :)

mult noroc!

| Cool Girl:X a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie " il iubesc dar nu am avut curajul sa ii spun iar acum el sta cu o alta fata si acum regret' iti propun melodia adela popescu-cine esti cine sunt. e veche dar foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las'o frate in pace sa isi tariasaca viata ca o sufoci pe saraca fata

| adelina2721 a răspuns:

Poti sai dedici melodia nici madona nici shakira