| Evellin a întrebat:

Hei TPU.
Imi puteti da si mie o melodie care sa i`o 'dedik' unui baiat?puppy dog eyes
Funda cel mai bun rasp.
[scuzati categoria. dar e cea mai vizitata.]

Răspuns Câştigător
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pai depinde. el ce fel de muzica asculta?
Mie una imi place nane - torace thinking

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica nu Dragoste si sex.

| Evellin explică (pentru anonim_4396):

Am si zis ca scuze pentru kategorie dar nu krd k vezi bine. sincer nu aveam nev d comm`u tau;] decat sa`mi zici ca am gresit categoria rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evellin):

Daca spui "scuze", poti omori un om? Respecta categoriile si regulamentul.

| Evellin explică (pentru anonim_4396):

Hai mha du-te si lasa`ma k n`am kef d tine

| Roxana0606 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posteaza aici pentru ca nu primesc rezultate daca posteaza la alta categorie
Am patit-o si eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana0606):

Te-au numit avocatul lor? Regulamentul si categoriile trebuie respectate.

| Evellin explică (pentru anonim_4396):

Copile. mai bine taci. hai respecta u regulamentu si alea si lasa`ne p noi q trebuie noastra. nu avem nev d sfatu tau penibil;]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evellin):

Ai grija cum vorbesti ca nu sintem de aceeasi virsta.

| Evellin explică (pentru anonim_4396):

Aha cum zici u. du-te mha k ma okupi spatiu degeaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evellin):

Ai vazut unde trebuia sa postezi? Asa ca Tu ocupai spatiul unde nu trebuie.

| Roxana0606 a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci din gura!
Si vezi-ti de treburile tale!
Ori o ajuti ori pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana0606):

Asa sa vorbesti cu parintii tai, controleaza-te cind vorbesti.

| Roxana0606 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ma controlez?
Da ce-am zis asa de rau?
Am zis ori o ajuti ori nu o mai ajuti si o lasi in pace!

| jstRadu a răspuns:

Ce va mai luati de fata ma, sunt sute de persoane care fac asa de mult timp.
Cat despre melodie...eu stiam ca de obicei baietii fac dedicatiile asa ca nu prea am idei happy

| Indecenta a răspuns:

Kamelia - Prima oara.