| Andreiut96 a întrebat:

Am cunoscut o tipa acum ceva timp si am ramas buni prieteni si acum recent ne-am intalnit si am facut sex, da i-am facut si oral si mi-a placut sa-i dau limbute. Voi fetelor ce parere aveti despre sexul oral? Va place sa vi se faca?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se face in cuplu, de comun acord, facandu-se unul celuilalt, dupa o spalare prealabila foarte buna a organelor sexuale, sau cu prezervative puse pe organele sexuale, cand sunteti doar amici si aveti si alti parteneri sexuali, de la care ati putea lua BTS.

| dullcat a răspuns:

E parte obligatorie din preludiu si e de bun simt atat sa oferi cat si sa primesti.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer vorbind,din perspectiva unui băiat,sexul oral poate fi un calvar pentru cineva neexperimentat, pentru că na te simți și aiurea, ești pus într-o ipostază penibilă și nici nu te simți bine.
Eu personal nu as obliga pe cineva să facă așa ceva, din simplul motiv că unora li se poate părea scârbos și decât să văd pe cineva vomitând, încercând să-mi ofere o oarecare placere, mai bine zic pashappy

| Corina3434 a răspuns (pentru Hyperion7):

Am promis. Te blochez. Asa sa vb cu mama ta.

| Corina3434 a răspuns:

Mie imi place dar fostul sot nu stie ce trecut am. Vrei sa imi faci o surpriza?

| Anonimul1908 a răspuns (pentru Corina3434):

Ma ofer eu

| Corina3434 a răspuns (pentru Anonimul1908):

Serios? Dar stii sa o faci?

| Andreiut96 explică (pentru Corina3434):

Hai sa discutam mai multe in privat dacă se poate, te rezolv eu

| Corina3434 a răspuns (pentru Andreiut96):

Poftim? Pai am spus ca vreau sa fiu ''rezolvata'' de cineva? Tu nu intelegi ca daca voiam o pereche de chiloti pe, pat puteam sa-i am demult.
Am vibrator si un mascul care sa se plimbe prin casa este inutil.

| IamJoKeR a răspuns (pentru Corina3434):

Tu ai lăsa pe oricine să-ți facă sex o ra l?

| Anonimul1908 a răspuns (pentru Corina3434):

Dă-mi mesaj

| Corina3434 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Tu nu intelegi ca barbatii sunt inutili? Am vibrator!

| Corina3434 a răspuns (pentru Anonimul1908):

Serios? De ce? Spune aici in plen sa te citeasca toti.

| Anonimul1908 a răspuns (pentru Corina3434):

Ca sa ne satisfacem poftele

| Corina3434 a răspuns (pentru Anonimul1908):

Lasa ca-ti trece. Nu ai surori, perversule?